Live Score

Last update time : 11:29
Liga 1
FT PSM 3 - 1 Persiba Balikpapan
LFPB
FT Blooming 4 - 2 Nacional Potosí
Copa Libertadores
22:15 River Plate - Lanús
01:15 Lanús - River Plate
Friendlies
23:00 Grenada - Panama
S.League
11:30 Young Lions - Hougang United
Superettan
17:00 Brommapojkarna - Dalkurd
1. Division
17:00 Fredrikstad - Ranheim
Serie B
21:15 Juventude - Náutico
23:30 Paraná - Vila Nova
FFA Cup
FT Western Sydney Wanderers 1 - 2 Adelaide United
Primera B
FT Deportivo Pereira 1 - 0 Boyacá Chicó
Copa Argentina
FT Godoy Cruz 2 - 3 Rosario Central
FT Olimpo 0 - 1 Deportivo Morón
Serie A
FT Botafogo 2 - 1 Corinthians
Division Profesional
21:00 Deportivo Capiatá - Guaraní
23:10 Independiente FBC - General Díaz
Primera División
18:15 Juan Aurich - Universidad San Martín
20:30 Deportivo Municipal - Comerciantes Unidos
22:45 Academia Cantolao - Ayacucho
League Cup
18:45 Airbus UK - Connah's Quay
18:45 The New Saints - Caernarfon Town
18:45 Barry Town United - Cardiff MU
18:45 Carmarthen Town - Newtown
Taça da Liga
19:15 Porto - Leixões
Toto Cup Ligat Al
18:00 Maccabi Haifa - Hapoel Acre
Postponed Hapoel Acre - Maccabi Haifa
League Cup
18:45 AFC Bournemouth - Middlesbrough
18:45 Arsenal - Norwich City
18:45 Bristol City - Crystal Palace
18:45 Leicester City - Leeds United
18:45 Swansea City - Manchester United
19:00 Manchester City - Wolverhampton Wanderers
EFL Trophy
18:45 Wigan Athletic - Middlesbrough U21
Coupe de la Ligue
16:45 Lorient - Caen
19:05 Guingamp - Montpellier
Copa MX
00:00 Toluca - Atlante
00:00 Morelia - Tijuana
Cup
18:30 Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
02:00 Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice
Cup
Postponed Apollon Smirnis - Iraklis
Cup
15:00 Sigma Olomouc - Jablonec
16:00 Teplice - Hradec Králové
Premier League International Cup
18:00 Newcastle United U23 - Sparta Praha U23
Premiership
18:45 Hamilton Academical - Partick Thistle
18:45 Hibernian - Hearts
18:45 St. Johnstone - Ross County
First Division A
18:30 Gent - AS Eupen
18:30 KV Oostende - Sporting Charleroi
18:30 Mechelen - Lokeren
KNVB Beker
16:30 NEC - Achilles '29
17:45 Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles
17:45 PEC Zwolle - Kozakken Boys
17:45 Katwijk - VVSB
17:45 GVVV - Koninklijke HFC
17:45 RKC Waalwijk - De Treffers
17:45 Den Bosch - Cambuur
18:45 Twente - Eindhoven
Primeira Liga
FT Vitória Guimarães 3 - 3 Portimonense
National League
18:45 Aldershot Town - Sutton United
18:45 Bromley - Maidenhead United
18:45 Chester - Barrow
18:45 Dagenham & Redbridge - Macclesfield Town
18:45 Fylde - Wrexham
18:45 Dover Athletic - Woking
18:45 Leyton Orient - Gateshead
18:45 Eastleigh - Solihull Moors
18:45 Ebbsfleet United - Torquay United
18:45 Halifax Town - Maidstone United
18:45 Guiseley - Boreham Wood
18:45 Hartlepool United - Tranmere Rovers
1. Division
15:00 Doxa - AEK Larnaca
17:00 Nea Salamis - Omonia Nicosia
League One
18:45 Oldham Athletic - Bury
1. SNL
15:30 Krško - Rudar
Cup
12:00 Tsarsko selo - Botev Plovdiv
14:00 Lovech - Lokomotiv Sofia 1929
15:00 CSKA Sofia - Botev Vratsa
15:00 Dunav 2010 - Strumska slava
Serie A
18:45 Internazionale - Sampdoria
Schweizer Pokal
18:00 Stade Lausanne-Ouchy - Zürich
Cupa României
13:00 Argeş - CSM Iaşi
15:00 Petrolul 52 - Mioveni
16:00 Universitatea Cluj - Ştiinţa Miroslava
17:30 Sepsi - CS U Craiova
DFB Pokal
16:30 Paderborn - Bochum
16:30 Wehen Wiesbaden - Schalke 04
16:30 Fortuna Düsseldorf - Borussia M'gladbach
16:30 Bayer Leverkusen - Union Berlin
18:45 Schweinfurt - Eintracht Frankfurt
18:45 Magdeburg - Borussia Dortmund
18:45 Mainz 05 - Holstein Kiel
18:45 Greuther Fürth - Ingolstadt
Cup
12:00 Rudeš - Slaven Koprivnica
Cup
13:00 Oedt - Mattersburg
17:00 Union St. Florian - Hartberg
17:12 Ried - LASK Linz
Cup
FT Celje 4 - 0 Mura
12:00 Mura - Celje
Cup
66 Live... Sarıyer 0 - 2 Adana Demirspor
11:30 Etimesgut Belediyespor - Antalyaspor
13:00 Altınordu - Kars 36
14:00 Kasımpaşa - Niğde Belediyespor
15:30 Alanyaspor - Edirnespor
16:00 Fethiyespor - Adanaspor
16:00 Kahramanmaraşspor - Rizespor
17:30 Akhisar Belediyespor - 24 Erzincanspor
Serie B
18:30 Ascoli - Spezia
18:30 Avellino - Pro Vercelli
18:30 Carpi - Palermo
18:30 Cittadella - Venezia
18:30 Empoli - Pescara
18:30 Foggia - Parma
18:30 Frosinone - Ternana
18:30 Novara - Salernitana
18:30 Perugia - Cesena
18:30 Virtus Entella - Cremonese
Copa del Rey
17:30 FC Cartagena - Sevilla
19:00 Sevilla - FC Cartagena
Torneo Federal A
19:00 Deportivo Mandiyú - AH Zapla
19:00 San Jorge Tucumán - Crucero del Norte
00:00 Guaraní A. Franco - Sportivo Patria
Ligue 1
16:00 USM Alger - USM El Harrach
Prim B Metro
18:30 Atlanta 1 - 1 Platense
mackolik